Listopad v ZŠS I.

Symbolem našich listopadových aktivit se stal ježek. S ježečkem jsme nejen počítali a výtvarně tvořili, ale naučili se o něm i několik básniček a říkanek. A protože nás čekaly aktivity v rámci „Bramborového týdne“, vyrobili jsme i ježčí rodinku z brambor, koření a párátek. Velikou radost nám přineslo vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „Máme rádi zvířátka“, kde chlapci Honzík, Míša a Tomášek pod vedením paní učitelky Krňávkové, obsadili přední příčky ve své věkové kategorii! Za krásné umístění získali diplom a drobnou odměnu. Kluci, gratulujeme! Naposledy jsme se proletěli po třídě s kamarády draky a už se těšíme na první sníh, na zimu a všechno, co k ní patří.

Mgr. Pavla Bišková